Wybory w Szczuczynie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Blokers 23-10-10 15:07

Witam Was, niedlugo wybory,na burmistrza i nowych radnych,na kogo glosowaliscie??

Odpowiedz Cytuj
Kovalsky GOŚĆ 02-12-10 17:41

Kto? Znowu jakiś Kaczyński?

Odpowiedz Cytuj
Miastowy GOŚĆ 09-12-10 21:34

Kuczyński,chłopie nie Kaczyński ,wystarczy przejść się po mieście i zauważymy juz pierwsze poczynania nowego burmistrza.Mam na myśli postawienie ogromnej choinki świątecznej na środku parku i ozdobienie świątecznymi lampionami ulic wokół parku.

Odpowiedz Cytuj
Andrzej (guest) 16-12-10 4:09

Szczuczyniacy! nie znam nowego Burmistrza Miasta Szczuczyn Artura Kuczynskiego, ale znam jego Ojca i Rodzine Kuczynskich. Mialem mozliwosc czytac Artura Kuczynskiego odpowiedzi ktore mieszkancy Szczuczyna? zadawali. Jest On nie watpliwie lepszym kandydatem od bylego Burmistrza. Slowa musza zamieniac sie w czyny i wieze ze ten mlody czlowiek dokona duzo dobrego od wszystkich poprzednikow siegajac czasow lat 50- tych. Szczuczyn i jego mieszkancy potrzebuja czlowieka ktory stworzy warunki pracy i zmieni wyglad tego zrujnowanego miasta. Opuscilem Szczuczyn w roku 1979 i widzac dzisiejszy stan tego miasta, stwierdzam ze jest on gorszy od tamtego ktorego ja pamietam. Moze? On wszystkiego nie udzwignie bo jest wiele przeszkod ku temu, a to jest nie zalezne od niego samego. Musicie zrozumiec ze Polski rzad w Warszawie nic nie robi, jak byly Szczuczynski burmistrz ktory chwalic sie mogl ze wykonal plan bo wyrobil sie z budzetem. Zebral gotowe od podatnika i wydal ich co do zlotowki , wychodzac na zero. Tak to kazdy Imbecyl potrafi. Do zadan burmistrza naleza inne obowiazki, to On musi twozyc miejsca pracy dla mieszkancow i zbierac podatki i inwestowac w infrastrukture miasta tak by ta inwestycja przyniosla dotatkowe dochody dla miasta. Uwazam ze ten mlody czlowiek duzo rozumie na czym polega rzadzenie. On sam bedzie wymagal od siebie , a wy mieszkancy powinniscie w tym jemu pomagac,i bedzie widzac z kazdego dnia ze sa coraz lepsze warunki, nie czekajac latami (przenosnie mowiac) na nowy kibel miejski.Uwazam ze mieszkancy Szczuczyna tym razem dokonali wlasciwego wyboru.Pozdrawiam i zycze pomyslnosci .

Odpowiedz Cytuj
Emeryt-były rolnik GOŚĆ 15-01-11 14:42

Panie Burmistrzu prosze o zmotywowanie Rady Gminy do zwolnienia z podatku od nieruchomości budynków gospodarczych pozostających we władaniu rencistów i emerytów z KRUS i ARiMR,które to budynki pozostały po przekazaniu,lub sprzedaniu ziemi w zamian za rente-emeryturę.Emeryt nie jest w stanie z 700zł renty ponieść takiego obciążenia .Inne gminy np.Dragacz,Mińsk Mazowiecki,Zary,Witnica iwiele ,wiele innych -a może i wszystkie zwolniły te osoby z tych podatków i innych opłat lokalnych.Budynki te przeważnie mają powierzchnie powyżej 20mkwadratowych i zostały zatrzymane przez emerytów na dożywocie wraz z mieszkalnym domem; z poważaniem -były rolnik-obecnie rencista na rencie strukturalnej.

Odpowiedz Cytuj
V 4 Vendetta 09-10-11 17:53

Burmistrz A. Kuczyński zadeklarowa się na e-grajewo.pl.."A. Kuczyński zaprasza na wybory". V 4 Vendetta zaopiniował występek Kuczyńskiego, i jak zwykle został usunięty przez B. Kisielski właściciela strony. W końcowej deklaracji swojego bełkotu Bur-mistrz-gafa-Kuczyński podsumaował tym: " Szanując Waszą codzienną ciężką pracę, serdecznie pozdrawiam". Burmistrzu Kuczyński! nie szanuj pracy której nie mają, szanuj Ludzi pozbawionych tej pracy.Kuczyński, Ty nadajesz się,...kury do szczania prowadzić.

Odpowiedz Cytuj
V 4 Vendetta 17-10-11 0:24

Szczuczyn z wielka historią, z dnia na dzień, staje się krajoznawczym muzeum - bródu, smrodu i nieładu gospodarczego. Rajcy i Burmistrz, należą do najbardziej bezradnych  wiejskich bałaganiarzy Gminnych.

Odpowiedz Cytuj
V 4 Vendetta 26-10-11 12:57

Wnuk, zbrodniarza hitlerowsko-Niemickiego rządzi Polską.

Odpowiedz Cytuj
V 4 Vendetta 27-10-11 12:56

I co my państwo zrobicie?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://szczuczyn.istrefa.com

istrefa gmina Szczuczyn | istrefa powiat grajewski | istrefa podlaskie | istrefa Polska

Szczuczyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grajewski, województwo podlaskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 19-230


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem