Następna szkoła do likwidacji

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 6

Lico GOŚĆ 05-07-11 22:08

Autor: n/a 05-07-2011 18:28:51Czy w tym Szczuczynie to są sami idioci ...
Widocznie masz rację.
Autor: n/a 05-07-2011 18:28:51 A co do p. Eli K to spoko kobietka na pewno lepsza niż inne pseudo nauczyciele
He he dobre.

Odpowiedz Cytuj
Gość GOŚĆ 12-07-11 12:03

Pani Elżbieta Koniecko - zaściankowość i drobnomieszczaństwo to od niej z daleka bije. Człowiek, który zupełnie nie jest reprezentatywny, nie ma pojęcia o jakiejkolwiek kulturze na takim stanowisku. Każdy powinien znać swoje miejsce i nie pchać się tam gdzie się nie nadaje .Ludzie zlitujcie się i pomyślcie o co tu chodzi. W jakim celu pan burmistrz chce za wszelką cenę pozbyć się pani Gromadzkiej i wsadzić swojego człowieka na to miejsce, czyżby miał w tym jakiś cel... "szczytny"?! Takie układy w naszym marnym Szczuczynie. I jak tu ma być dobrze.Ręka rękę myje.

Odpowiedz Cytuj
Genek GOŚĆ 12-07-11 15:40

A pani Gromadzka to co sobą prezentuje - "gościu" chyba nie znasz się na ludziach nie wiesz źe rude to wredne! Nie znam tak dobrze p Koniecko ale na tyle ile mnie uczyla i zachowanie w szkole wśród innych nauczycieli, to życzyłbym sobie takiej p. dyrektor! Inni lizusi w oczy, a poza to wściekłe krowy na czele z p. obecną dyrektor oraz jej zastępcą co ważne gorszej od wszystkich innych. Piszę bo coś wiem na ten temat toc uczylem się tam!!! nie mialem innego wyboru bo innej szkoły w okolicy nie ma no chyba że Wąsosz. Cale szczęście juz dawno skończylem.Wiecie co chyba czas najwyższy żeby ktos inny popracował na tym stanowisku ktokolwiek oby nie ta sama! Ale to chyba będzie trudne do pogodzenia samej p. dyrektor tak jak wice nie moźe sie pogodzic źe jej mąż już nie jest na stanowisku burmistrza i ciągle jak słychac wtrąca się w to co nie jest jego sprawą, w mieście az huczy na ten temat.

Odpowiedz Cytuj
Xyz GOŚĆ 29-07-11 22:00

Pani Elżbieta Koniecko - zaściankowość i drobnomieszczaństwo to od niej z daleka bije , a jej maz to juz totalny gbur cham i plotkarz - drugiego takiego daleko szukac . Chyba kazdy slyszal nagranie z nauki jazdy prowadzonej przez tego osobnika . Niebywale chamstwo jakim sie wykazal wobec kursanta podczas nauki jazdy przechodzi ludzkie pojecie . Wiec jak widac tych dwoje jest siebie wartych .

Odpowiedz Cytuj
Facet 29-07-11 22:19

Oczywiscie to co napisal przedmowca o Edku K. chyba kazdy czlowiek w Szczuczynie potwierdzi miejmy tylko nadzieje ze Burmistrz ktory raczej jest czlowiekiem na poziomie trzyma sie z daleka od takiego towarzystwa .

Odpowiedz Cytuj
Gośc GOŚĆ 30-07-11 12:30

To muszę Cię rozczarować facet, bo Edek K i Ela K. siedzą w kieszeni u pana burmistrza, więc tu jest piues pogrzebany. Jak im karze to nawet dupę mu wyliżą.

Odpowiedz Cytuj
Piekarz (guest) 31-07-11 23:29

Jak mi wiadomo od znajomego lekarza, że Edek Koniecko ma usuniętego "członka" wobec tego Gostek może mieć dużo racji że Burmistrzowi nie tylko dupę liżą, zachodzi nawet podejrzenie że Edek może być męską łajdaczką dla Burmistrza? Możliwe jest że oni są zboczeni?

Odpowiedz Cytuj
Gość GOŚĆ 05-08-11 1:11

@upJak możesz mieć człowieku czelność obrażać ludzi. Siedzisz przed tym monitorkiem i jesteś taki cwany. Poznaj człowieka bliżej i dopiero się o nim wypowiedz. Każdy z nas jest taki jaki jest tego nic nie zmieni. Ja osobiście znam Państwa K. I nie powiem o nich nic złego. Są to ludzie jacy są i to, że przyjaźnią się z rodziną Kuczyńskich nic nie znaczy. A co do lizania tyłka to ujawnij się mały człowieczku. Hmm.. I co do nagrania. Skąd wiecie co kursant robił, że aż tak Pana Edwarda poniosło? Było to same nagranie bez obrazu. Zastanówcie się ludzie nad sobą i nie wtrącajcie się w życie innych.

Odpowiedz Cytuj
Piekarz (guest) 05-08-11 2:35

Gościu czemu jesteś taki porywczy do ludzi, każdy ma swoją opinię i nie musisz się z nią zgadzać o ile potrafisz przekazać odmienną informację, to wież udział w dyskusji. Bądz wiarygodny i nie żucaj się jak Edek Koniecko. Nawet jeżeli kursant coś zrobił nie właściwie? to nie znaczy że Koniecko powninien być arogancki. Jego stanowiska ma służyć przykładem tolerancji do innych. Ja cham to do obory w Niećkowie.

Odpowiedz Cytuj
Obserwator GOŚĆ 11-08-11 0:38

Hehehe tu się dzieję! Odnośnie Edwarda i nagrania to mogę śmiało napisać że co kurs to były takie same lub nawet większe jajca. Wiem bo sam byłem świadkiem niejednego takiego zajścia i jak inni dostałem też mnóstwo "h..." od instruktora bo nie podobał mu się mój styl jazdy. Odnośnie przyjaźni z państwem Kuczyńskimi to bym tu się kłócił że jest to przyjaźń interesowna z obu stron z tym że tylko jedna strona liże tyłek. Nie jest też nowością, że w gimnazjum miała być zmiana Dyrektora, a co za tym idzie i Wicedyrektora. Sam słyszałem jak mama Pani Elżbiety K. rozpowiadała na prawo i lewo że teraz jej córka będzie dyrektorem, mało tego nawet już wyznaczona była wicedyrektor - również Ela.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://szczuczyn.istrefa.com

istrefa gmina Szczuczyn | istrefa powiat grajewski | istrefa podlaskie | istrefa Polska

Szczuczyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grajewski, województwo podlaskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 19-230


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem