Następna szkoła do likwidacji

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 6

Obserwator GOŚĆ 11-08-11 0:43

wicedyrektor oczywiście Ela M. Teraz trzeba się zastanowić po co to wszystko? - Ja już wiem, a Wy?

Odpowiedz Cytuj
Obserwator GOŚĆ 11-08-11 0:46

Ela M. Oczywiście :-)))

Odpowiedz Cytuj
Gajowy GOŚĆ 11-08-11 23:39

Ja też coś słyszałem na temat tych planowanych zmian w gimnazjum, a mianowicie to że Pani Ela tak bardzo chciała lub burmistrz chciał ją wsadzić na dyrektora, że w trakcie trwania szkolenia z zarządzania interweniował żeby przyjąć Panią Elę pomimo tego że kurs już trwał kilka dni...

Odpowiedz Cytuj
Absolwent GOŚĆ 12-08-11 17:00

Szkoda, że w Karcie Nauczyciela nie ma wzmianki o przymusowych badaniach lekarskich dla nauczycieli pod względem stanu psychicznego. Podejrzewam,że tzw "pedagog" pani E.K. nie przeszłaby tych badań pomyślnie . Byłem jej uczniem to wiem o czym mówię. Poza tym w innych szkołach rodzice mają dużo do powiedzenia a w naszym mieście? Rodzice siedzą cicho bo boją się zemsty i agresji ze strony pani E.K. Dzięki Bogu mam gimnazjum za sobą i już żadnego rodzeństwa w tej szkole.

Odpowiedz Cytuj
Rzeczowy (guest) 13-08-11 18:26

Uczestnicy portalu!!! Dlaczego? nie wpisujecie pełnych imion i nazwisk tych osób których dotyczy temat. Są to osoby publiczne które w jakiś sposób stwarzają dobrą lub złą atmosferę w naszym środowisku. Oby wyeliminować zło lub nadarzyć zaufaniem za dobre sprawowanie, nie należy używać skrótów jak: Ela M., Pani Ela czy też E.K. itd. Wówczas wszyscy uzyskamy wiekszą skuteczność w działaniu.

Odpowiedz Cytuj
Obserwator GOŚĆ 14-08-11 22:03

Nic ująć tylko DODAĆ !!! Oczywiście popieram wszystkich krytyków P. Eli i Edka Konieckich. Chyba każdy kto odrobinę zna to wie po której stronie leży prawda. Nie chcę tym Państwu ubliżać bo zabrakło by słów. Skąd tacy ludzie się biorą ??? Totalne chamstwo z "wykształceniem" Wszystko im w koło przeszkadza tylko nie widzą swoich błędów. Lizanie du... burmistrzowi to jest na porządku dziennym odkąd burmistrz otwiera swój gabinet. Z tego co wiem to są konfidenci którzy za wszelką cenę pochowają każdego aby zyskać korzyści dla siebie. Czas najwyższy zainteresować się i wziąć się im za du... ( powołuję wszystkich którzy mnie popierają ) i proszę o szczególną obserwację. Czas skończyć tą samowolkę którą w szczególności prowadzi p.Koniecko. Ze szkoły wygnali to teraz w Urzędzie Miasta ustawia wszystkich po kątach ??? A może jeszcze się wkręci na zastępcę burmistrza??? Na razie dobrze idzie, wystarczyło kilka przyjemnych wizyt w gabinecie burmistrza i p. Koniecko ma już pracę. Nawet autobus mu kupili. Nie byle jaki bo MERCEDES, takiego chama to na KAMAZA bez wspomagania wsadzić !!!. Apropo autobusu - to też jest pewne ale, mianowicie jak instruktor nauki jazdy parkuje ten autobus ??? Czy ktoś to widział ??? Stawia na parkingu przy muzeum po prostu w poprzek, zajmując cały parking że tylko jeszcze rower się mieści. Czy ktoś coś z tym zrobi ??? Na razie to by było na tyle z mojej strony ale zapewne jeszcze się odezwę. PS: Do p. Edka - najpierw trzeba być samemu OK żeby wymagać tego od innych. Kultura i jeszcze raz kultura ale do tego jeszcze Panu dłuuuga, dłuuuga droga. Pozdrawiam czytelników

Odpowiedz Cytuj
Stryjek co ma kijek (guest) 15-08-11 5:11

Najczęściej bywa tak, że jak dziady dorwą się do władzy i do kasy, wówczas rozpoczynają od luksusów!Tak właśnie się dzieje w Szczuczynie, że mieszkańcy są bezrobotni a Burmistrz rozpoczyna inwestycje od Mercedesa! Czy rada miasta i gminy zatwierdziła taką inwestycję? Czy nie może miasto mieć do usług innej marki samochodu tylko kosztownego Mercedesa? Kto będzie płacił za Serwis tego Mercedesa? Gdzie będą usługi serwisu dla tego Mercedesa? Dlaczego zatem nie ma pieniędzy na inne niezbędne potrzeby w Urzędzie?To wszystko można bardzo łatwo sprawdzić o ile kilkunastu mieszkańców podpisze petycję do Wojewody o dokonanie takiej kontroli !!! Jeżeli otrzymam chętnych do podpisania takiej petycji, wówczas mogę się tego podjąć.

Odpowiedz Cytuj
Maro GOŚĆ 15-08-11 19:54

W tym wszystkim zastanawia mnie postawa burmistrza. Wygląda na człowieka z dobrze ułożonymi zwojami mózgowymi. Dlaczego chcąc robić fajne rzeczy dla miasteczka nie otacza się ludżmi inteligentnymi, tylko prostakami jak np. p.Koniecko? „Towarzystwo buraczane" ze słomą w butach. Nie trzeba być znawcą człowieka, żeby stwierdzić, że to nawet nie ćwierć-inteligenci. A to jak się oni zachowują, to jest odreagowywanie kompleksu gigantycznego wieśniaka. Czy tacy ludzie mogą pomagać w tworzeniu czegoś, co zapewni ponowny wybór na burmistrza? Nie wydaje mi się. Proszę tylko spojrzeć w przeszłość i pomyśleć, kim oni są. Kiedyś ślinili się do poprzedniego burmistrza,teraz go opluwają. Będzie nowy burmistrz, zrobią to samo z obecnym. Jednym słowem - wiejska żenada, próbuje wejść na salony za wszelką cenę. Szczuczyn to wbrew pozorom miasteczko z potencjałem, trzeba tylko otworzyć oczy i zainwestować w inteligencję, a nie w prostactwo, chamstwo i dwulicowość. A burmistrza proszę, żeby zastanowił się nad swoim postępowaniem i nie tworzył wokół siebie większego bagna od obecnego, stworzonego przez jego poprzedników. Czy nie należałoby „pozamiatać” po byłym burmistrzu i nie powielać głupoty?

Odpowiedz Cytuj
Stryjek co ma kijek (guest) 17-08-11 2:21

Już wiem że jesteś upośledzony psychicznie - Debilu anonimowy!Za tendencję do przemocy politycznej będziesz odpowiadał z paragrafu KpK.Debilowaty komunistyczny narząd zmysłu spadnie!!!Bedzie okazja do rozpoczęcia właściwej akcję kontroli - prymitywnych złodzieju publicznych.

Odpowiedz Cytuj
Maro GOŚĆ 17-08-11 9:42

Widać, że kogoś zabolała prawda o sobie. Czasami warto wiedzieć, co ludzie myślą o Tobie. To jest podstawa do wprowadzenia zmian własnego charakteru i postępowania. Mam jednak prośbę do wszystkich robiących wpisy na forum. Oszczędzajcie w wulgaryzmach. To jest prymitywne i żle świadczy o autorze tekstu. Pokażcie, że jesteście inteligentni, i to właśnie inteligencją i kulturą osobistą pokonacie chamstwo i debilizm szczuczyńskiej ćwierć-inteligencji. Pozdrawiam.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://szczuczyn.istrefa.com

istrefa gmina Szczuczyn | istrefa powiat grajewski | istrefa podlaskie | istrefa Polska

Szczuczyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grajewski, województwo podlaskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 19-230


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem