Następna szkoła do likwidacji

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 6

Stryjek co ma kijek (guest) 18-08-11 14:15

Do wszystkich prowincjonalnych złoczyńców z Urzędu Miasta i Gminy Szczuczyn, a w szczególności do Burmistrza - bałaganiarza-Kuczyńskiego. Władza publiczna to znaczy że służysz dla mieszkańców tego regionu. Waszym zadaniem jest sprawne postępowanie wobec każdego podatnika. Burmistrzu Kuczyński przeglądnij sobie stronę [LINK] w której możesz? się odszukać , co pozostanie Twoją negatywną stroną , wówczas możesz zakończyć swoją karierę Burmistrzowską?Niegdy nie stosuj na żadnej stronie internetowej hasła " już was mają", gdyż nikogo nie będą mieli prócz Ciebie - bałaganiarza i pozostałych Twoich niedorozwiniętych pupilków!

Odpowiedz Cytuj
Lucy FR GOŚĆ 28-08-11 15:55

Chciałaym tylko dodać dla porządku, że sąd administracyjny uznał w piątek, że decyzja rady miejskiej o likwidacji szkoły w Bzurach jest niezgodna z prawem.Trzeba było zacząć likwidację szkół od niedźwiadnej.Nie wydaje wam się, że nasz burmistrz zapomina o tym, że gmina to nie szkoła w Niećkowie tylko społeczność złozona z różnych LUDZI? Gdyby mieszkańców Bzur traktował jak LUDZI, to pewnie sami chcieliby zamknięcia tej szkoły.

Odpowiedz Cytuj
Inna GOŚĆ 28-08-11 17:05

Więc co dalej w temacie szkoły w Bzurach?

Odpowiedz Cytuj
Szczuczyniak GOŚĆ 31-08-11 0:00

Hymmm... Co dalej w temacie szkoły w Bzurach? - a to jest dobre pytanie :-) Po decyzji sądu na pewno szkoła w Bzurach będzie funkcjonowała jeszcze rok, a co później? - czas pokaże pozdrawiam.P.S. Nowy Burmistrz dość szybko po wyborach zdjął maskę i spuścił wodę. Wszyscy teraz widzimy co jest co i kto jest kto.

Odpowiedz Cytuj
Maro GOŚĆ 31-08-11 1:57

Wracając do tematu szkół: HAHAHA Słyszeliście że w Niećkowie rozważają otworzenie żłobka, z tego co słyszałem to, aż 8 dziewcząt idących w tym roku do pierwszych klas jest w ciąży:-D SZOK Może ktoś wie coś konkretniej???

Odpowiedz Cytuj
Outlaw86 31-08-11 22:08

Koleżko, nie 8 tylko 12 i nie idących do pierwszych klas tylko kończących pierwszą klasę w Niećkowie hahaha.

Odpowiedz Cytuj
Chorosz@uymail.com 04-09-11 0:37

Pyskaty, podał kapitalny przykład!! w jakim moralnym porządku? pozostawił szkołę Burmistrz Artur Kuczyński - pedagog? dla kolegów też podobno pedagogów? od seksu! W tej szkole powinno się otworzyć nowy wydział zawodowy " Porodówka dla małoletnich"

Odpowiedz Cytuj
Bulkomor 05-09-11 23:29

Co można oczekiwać od prowincjonalnych psełdo...uczycieli...niuków...socialistycznej....polski...bula..komorowskiego.

Odpowiedz Cytuj
Przedwojenny 08-09-11 20:09

To społeczeństwo ( z UMiG Szczuczyn) jest bardzo tępe umysłowo. Stanowczo podkreślam, że potrzebna jest rehabilitacja psychologa dla tej wiejskiej władzy ludowej!!! Zarazem obawiam się, żę i psyholog może dostać świra, przy tak dużej ilości prowincjonalnej tępoty urzędującej w Szczuczynie!!!

Odpowiedz Cytuj
Aferyprawa 11-09-11 8:16

Prawda o kryminalistach rządowych w naszym Państwie, możesz dowiedzieć się tylko na stronie ...aferyprawa-AFERYPRAWA-BEZPRAWIE A PRAWO

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://szczuczyn.istrefa.com

istrefa gmina Szczuczyn | istrefa powiat grajewski | istrefa podlaskie | istrefa Polska

Szczuczyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grajewski, województwo podlaskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 19-230


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem