Nasze miasto

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Szalona597 GOŚĆ 03-01-08 19:04

Co sądzicie o mieszkańcach waszego miasta . Ja tu kiedys mieszkałam i muszę wam powiedzieć , że pleciuchów to wam nie brakuje. pozdrawiam wszystkie kółka gadające z parku.

Odpowiedz Cytuj
Aro GOŚĆ 03-01-08 19:06

wszystkie panie z ławek wiedzą wszystko o wszystkich

Odpowiedz Cytuj
Aga GOŚĆ 11-08-08 19:25

A ja mysle ,ze najgorsze sa panie i panowie z naszego urzedu.Wystarczy ,ze klikna w klawiaturke i juz wszystko o Tobie wiedza.

Odpowiedz Cytuj
Goga (guest) 23-04-09 23:54

Ja potrzebuje nr tel do szpitala jakby ktos mogl pomoc...?

Odpowiedz Cytuj
Szczuczyniak 16-08-10 23:12

Ja uważam że Szczuczyn jest po prostu nie rozwinięty,Ma bogatą historię, tylko trzeba ją bardziej rozpowszechniać, by była bardziej znana mieszkańcom.Jeśli chodzi o rozwój to miasto ma dogodne warunki do prawidłowego rozwoju.Znajduje się na dwóch ważnych szlakach handlowych, DK nr 61 oraz DK nr 58,co ciągnie za sobą wiele zalet.Można by chociażby wybudować nową cześć miasta ciągnąca się wzdłuż drogi Nr 58,postawić kilka większych hoteli dla przejeżdzajacych przez miasto,gdzie zawsze z takimi budynkami miejscowość wyglądałaby lepiej ,no i kasy by przybyło.A kolejna zaleta to umiejscowienie miasta na pograniczu mazur podlasia i mazowsza..Dzieki temu kultura miasta by znacząco wzrosła.Następna zaleta Szczuczyna to przyroda otaczająca Miasto.A pozatym nasz rejon znajduje sie na terenie ZIELONYCH PŁUC POLSKI, więc otoczenie i powietrze jest bardziej czyste,i zdrowe,nie ma tu fabryk zanieczyszczających powietrze .Te rzeczy duzo by zmieniły miasto,ale władze tych ZALET NIE WYKORZYSTUJĄ.A to wszystko sprawia ze Szczuczyn nadal się nie powiększa,rozwija... pięknieje.

Odpowiedz Cytuj
Blokers 08-11-10 22:54

Masz racje,bardzo dobre argumenty,ale to raczej nic nie zmieni,Teraz ida wybory,na radnych oraz burmistrza.Więc moze ten kto wygra zrobi w miescie cos dobrego,jak kazdy z kandydujacych obiecująco pisze na plakatach

Odpowiedz Cytuj
Egoista GOŚĆ 04-01-11 8:46

Eee tam, jak wybudują obwodnicę to pies z kulawą nogą tu nie zajrzy.

Odpowiedz Cytuj
Heniek (guest) 03-02-11 6:03

Obwodnica moze duzo przyniesc dobrego dla miasta, ale pod warunkiem jej własciwego umiejscowienia. Ten plan ktorego widziałem on oddali miasto i pozostawi na uboczu. Wówczas rynek pozostanie pusty.

Odpowiedz Cytuj
Szczuczyniak 23-04-11 9:39

Ale obwodnica jest celowo troszke oddalona od centrum miasta,by zmniejszyc ruch naglownych ulicachJej dalsze umiejscowienie jest odpowoiednie,no bo za z czasem tam powstanie tez jakas dzielnica ,jak dzis np;Barany.Pamietajmy,że przy budowie tej Via Baltici będą bydowane tez nowe ulice odchodzące od obwodnicy w kierunku centrum,by mięc latwy dostep do nowej trasy.więc jednym slowem szczuczyn wzbogaci sie o nową obwodnice a zarazem ptrzez nasze miasto bedzie przebiegac bardzo wazna droga miedzynarodowa,co podniesie znaczenie miasta na "bardziej ważne". Z tego co wiem,wzdluż te obwodnicy mają zostac wybudowane hotele,przynajmniej kilka,co bedzie stanowilo miejsce postoju przejezdnych.Jednym slowem mówiąc ta obwodnica wniesie duuuzo dla miasta,nowe drogi i mozliwosc rozbudowywaia a zarazem powiekszania sie miasta.

Odpowiedz Cytuj
Egoista 22-05-11 7:16

Autor: Szczuczyniak 23-04-2011 08:39:52Pamietajmy,że przy budowie tej Via Baltici będą bydowane tez nowe ulice odchodzące od obwodnicy w kierunku centrum,by mięc latwy dostep do nowej trasy.więc jednym slowem szczuczyn wzbogaci sie o nową obwodnice a zarazem ptrzez nasze miasto bedzie przebiegac bardzo wazna droga miedzynarodowa,co podniesie znaczenie miasta na "bardziej ważne". Z tego co wiem,wzdluż te obwodnicy mają zostac wybudowane hotele,przynajmniej kilka,co bedzie stanowilo miejsce postoju przejezdnych.
"Która z minek przedstawionych obok wyraża zdziwienie?"Obwodnica będzie przebiegać obok.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://szczuczyn.istrefa.com

istrefa gmina Szczuczyn | istrefa powiat grajewski | istrefa podlaskie | istrefa Polska

Szczuczyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grajewski, województwo podlaskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 19-230


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem