Portal e-grajewo jest tendencyjnie nieobiektywna.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


V for Vendetta (guest) 29-08-11 3:32

Drodzy mieszkańcy Szczuczyna!! portal e-grajewo prowadzony jest przez chama o poglądach komunistycznych, który prowadzi scisłą cenzurę co do wolności wypowiedzi, szczególnie negatywnych wobec urzędujących głópków z urzędu Miasta i Gminy Szczuczyn oraz powiatu.W tym podstępnym działaniu, pomaga słynny felietonista? redaktor? i były pracownik ZSZ w Szczuczynie Stanisław Orłowski.Redaktor, nauczyciel Orłowski belzebub wprowadza celowy zament oby ukryć niezaradność kolejnego i nowego kołtuna Burmistrza.Jego ostatni felienton na e-grajewo "Droga 61 wciąż atakuje" jest ewidentnym przykładem, jak nauczyciel? Orłowski jest skrytym Judaszem wobec mieszkańców Szczuczyna.Proszę rozważyć wątek tytułu " Droga 61 wciąż atakuje"? czy droga może atakować? czy nagminne wypadki które bywają na skrzyżowaniu ul Sportowej i Szczuki, można obwinić drogę? jaki debil projektował ten odcinek drogi? dlaczego Orłowski nie jest obiektywnym nauczycielem? Nie kożystajcie z reklam e-grajewo. Szkoda pieniędzy oby utrzymać komunistę do celów propagandowych. To bagno które doczeka się odpowiedzialności za bezprawne postępowanie administracyjne. To tylko Kwestia czasu!!

Odpowiedz Cytuj
zakochana GOŚĆ 29-08-11 15:16

V for Vendetta . W e-grajewo nie ma komunistów, a portal jest prowadzony bardzo poprawnie. Tytuł artykułu "Droga 61 wciąż atakuje", to śliczna, poetycka metafora. Ponadto już sam tytuł wyjaśnia, co na tej drodze się dzieje. Chciałabym tak pisać i tytułować. Nie wiem, co masz do Pana Orłowskiego za uraz, to nie moja sprawa, ale tu nie masz racji. Ja czekam z utęsknieniem na Jego artykuły. Nie bronię też pracowników w Urzędzie Miasta i Gminy w Szczuczynie i choć pracuję w Wąsoszu, to często jestem w UMG w Szczuczynie i nie zauważyłam tam GŁUPKÓW. Są tam wspaniali, inteligentni, wykształceni i z doświadczeniem ludzie, a Pan Burmistrz nie jest KOŁTUNEM. Jest człowiekiem bardzo miłym, postępowym, stanowczym i zaradnym. Proszę zajść i się przekonać osobiście. Może Pani, Panu chodzi o Szczuczyn na Białorusi.

Odpowiedz Cytuj
V for Vendetta (guest) 29-08-11 21:01

Swój do swoich zawsze ciągnie,a tym bardziej że jesteś z Wąsosza, to już samo za siebie mówi.
Co chodzi o komunistyczny e-grajewo,ten debilizm który prowadzi wiejsko-chamski portal, niech zdobędzie się na odwagę i wyemituje moje wszystkie komentarze, wówczas podyskutujemy? Szczególnie mój komentarz na temat " Droga 61 wciąż atakuje". Bałwany z e-grajewo wstydzą się własnej głupoty!!! Wy jesteście pionkami ze średnim stopniem upośledzenia umysłowego.Walka nie skończy się wyłacznie na pisaniu!!! Co chodzi o St. Orłowski, nie mam tolerancji do Judaszy.Ty zaś, jak masz ambicje się odróżnić, to zdobądz się na odwagę i wyjaśnij na jakiej podstawie stwierdzasz że Burmistrz Szczuczyna, to nie KOŁTUN?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://szczuczyn.istrefa.com

istrefa gmina Szczuczyn | istrefa powiat grajewski | istrefa podlaskie | istrefa Polska

Szczuczyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grajewski, województwo podlaskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 19-230


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem