Portal e-grajewo

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Andrzej (guest) 16-02-11 3:06

Ktory jest portalem kontrolowanym przez Szczuczynskiego łobuza były towarzysz Stanisław Orłowski. Ta chamska postać jest bardzo fałszywa. Tak nie dawno miałem z nim kontakt internetowy, deklarował się do walki wobec księdza proboszcza Śleszyńskiego, którego uważał za postać nie potrzebną w kościele. Teraz ten judasz Orłowski kilka moich wypowiedzi anulował na e-grajewo - Szczyczyńskie refleksje. Były to moje opinię na temat nowego Burmistrza i Radnych Szczuczyna.Orłowski gnido komunistyczna, ty jeszcze będziesz miał ze mną rozliczenie.

Odpowiedz Cytuj
Szczuczyniak GOŚĆ 28-03-11 15:50

Rozumiem,mozesz miec do niego jakies pretensje,ale prosze,bez takiego obrazania,to nie jest do tego miejsce

Odpowiedz Cytuj
Andrzej (guest) 29-03-11 4:22

Szczuczyniaku wyrażanie prawdy nie stanowi miejsca a tym bardziej będzie ona głoszona skuteczniej na tym forum! Pan Orłowski niewątpliwie przypomina o Szczuczynie historycznymi artykułami, ja doceniam jego wysiłek który stanowi dla dobra tego zacofanego regionu, lecz nie umiem zrozumieć jak można być dwuznacznym w sytuacji w której sam podzielał słuszność wezwania walki wobec bałaganiarzy Szczuczyńskich ? moja osobowość nie toleruje fałszu! Pan Orłowski jak by się bardziej szanował to miał by możliwość dobrych warunków pracy samodzielnej! nie skorzystał i pozostał w śród takich judaszy jak Jan Kalbarczyk którego znam jako dziennikarza o tendecji z PRL-u. Za mało masz wiedzy o rzeczywistości zagubiony Szczuczyniaku !

Odpowiedz Cytuj
Szczuczyniak GOŚĆ 11-04-11 20:41

Nie znam pana  Orłowskiego od tej strony,nawet osobiscie,owszem,znam  go jedynie z licznie publikowanych przez niego artykułów.I z tego punktu widzenia zawsze uważałem go,za czlowieka sprawiedliwego,który szanuje każdą osobę.Być może masz racje Andrzeju,że jest on inny,nie mam zamiaru podwazać Twoich teori co do niego,gdyż nie znam prawdy,więc nie będe sie kłocił.Drogi Andrzeju,może rozwinałbyś jakoś te forum całe,od dawna nie widac tu nowych wątków,nic sie nie dzieje,a więc prosze.Byc moze masz jakies ciekawe tematy do rozwijania.

Odpowiedz Cytuj
Andrzej (guest) 22-04-11 10:01

Czy mieszkańcy Szczuczyna żyją w odczuciu bezpieczeństwa publicznego, które powinno być gwarantowane przez miejscową Policję? Czy Policja w Szczuczynie jest zdolna do szybkiego działania wobec przestępców?

Odpowiedz Cytuj
Szczuczyniak 23-04-11 9:30

Wlasnie nie,Policja co najwyżej robi krotkie patrole ulicami,nie zaglada do roznych miejsc,gdzie moze dziac sie cos zlego.Ostatnio byly plany,czt by nie powolac strazy miejskiej w miescie,ale zobaczymy,czy to dojdzie d skutku.OSoboscie uwazam że to dobry pomysl.

Odpowiedz Cytuj
Andrzej (guest) 23-04-11 14:29

Szczuczyniaku! to znaczy że Policja w Szczuczynie która jest kontrolowana przez Powiatowego Komandanta Policji w Grajewie jest w destabilizacji!!! Kilkanaście razy o róznych godzinach, sam dzowniłem na Nr telefonu (86)272-5007 Policji w Szczuczynie i za kazdym razem odbiera Policja w Grajewie, to są kpiny.Z tego faktu wynika że Szczuczyńska Policja wogóle nie jest efektywna wobec własnej działalności.Tak właśnie dzieje się we szystkich strukturach władzy najwyższej, gdzie rządzi kilku debili zdemoralizowanych z czasów PRL-u i psełdo uznanych z Solidarności WALCZĄCEJ O WOLNOŚĆ??? Komendant Powiatowej Policji w Grajewie to spasiony głupek, nierób i bałaganiarz publiczny.Rozumiem potrzebę powołania straży miejskiej,mimo tego, ten rodzaj struktury publicznej nie rozwiąże meritum podstawowego problemu. Problem ten jest zakorzeniony w systemie prawnym którego trzeba rozwiązać by Urząd Miasta i Gminy Szczuczyn odzyskał samodzielność władzy wobec własnych zobowiązań i odpowiedzialności zarządzania własnym terytorium.Jeżeli mógłbyś opisać więcej o Policji Szczuczyńskiej gdzie i kiedy są oni widzialni na służbie? Nam potrzebny jest większy udział w dyskusji na tej stronie od mieszkańców Szczuczyna!!!

Odpowiedz Cytuj
Saracen GOŚĆ 23-04-11 22:52

Sorry, opowiadacie tu tylko o wyimaginowanych problemach. Pałkarzy w Szczuczynie więcej niż jest obecnie, nam nie potrzeba. Ktoś czuje się zagrożony? Proszę powiedzieć z jakiego powodu. Tu nic się nie dzieje. Nie ma żadnej przestępczości zorganizowanej. Od święta jakaś ustawka czy drobny wandalizm. A czasem są chwile w życiu, że człowiek uważa, że jednak tej policji za dużo u nas. Np. w taki długi weekend. Pozdrawiam zorientowanych w temacie.

Odpowiedz Cytuj
Andrzej (guest) 24-04-11 1:18

Saracen.....Wyimaginowany to z pewnością Ty jesteś!!! w dodatku wytwarzasz jakieś błędne słowa które doszczętniej wyimagują Ciebie i pozostaniesz otępiały ! W Szczuczynie napewno jest dużo pałkarzy, lecz ci są nie od porządku publicznego, więdz nie poruszamy tematu o kryminogennych pałkarzach, tylko o takich, co mogą rujnować kryminalistów, tych z ulicy, i tych co tworzą kryminogenny system wymiaru (nie)sprawiedliwości??? Tych co tworzą kryminogenny system za biurkem, jest ponad wszystko więcej o niedopuszczalnej normie. To oni są przeznaczeni do likwidacji!!! Oby społeczeństwo miasta i gminy Szczuczyn i całego powiatu Grajewo czuło się bezpieczniej, trzeba odstawić zboczeńców kryminalnych z Prokuratury Rejonowej w Grajewie Tadeusza Januszek, Ryszarda Resztak i komendanta Policji Powiatowej w Grajewie Marka Przybyszewski!!! Tych oficialnych bandytów zastąpić muszą ludzie o wysokiej moralności!! którzy respektują prawo i zasady postępowania wobec przestepców bez znaczenia kim on by nie był.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://szczuczyn.istrefa.com

istrefa gmina Szczuczyn | istrefa powiat grajewski | istrefa podlaskie | istrefa Polska

Szczuczyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grajewski, województwo podlaskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 19-230


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem