Portal e-grajewo

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 3

Heniek (guest) 07-05-11 5:18

Portal e-grajewo.pl jest nadzwyczaj nie uczciwą zagmatwaną stroną, która nie służy dla mieszkańców powiatu Grajewskiego. Właściciel tej strony celowo przekształca e-maile, pod każdym względem czyni to dla dobra urzędujących debili z powiatu Grajewskiego, w tym dla księży z kościołów parafialnych włącznie dla biskupa Łomżyńskiego Stanisława Stefanka który był agentem UB w czasach PRL-u. e-grajewo.pl współpracuje z byłymi aparatczykami PRL-u, na ich zlecenie kontroluje e-maile które z większości kasuje.

Odpowiedz Cytuj
Lucy FR GOŚĆ 21-05-11 11:38

Heniek ma całkowita racje. Tak samo jest z gazetami, takimi jak Współczesna, Kontakty. Podlizuja sie władzy, która robi z mieszkańców debili.

Odpowiedz Cytuj
Boczek (guest) 15-06-11 6:27

Co za wieśniak prowadzi portal e-grajewo? Ile kroć razy wysyłam e-maile nigdy nie są publikowane, podczas gdy mój sąsiad komuch wysyła pierdoły znajduja akceptację.

Odpowiedz Cytuj
Scyzoryk (guest) 17-06-11 12:30

Tak portla e-grajewo to strona którą zajmuje się towarzysz komunistyczny, dlatego jest pod kontrolą każdy e-mail. Komuch sprzyja swoim.

Odpowiedz Cytuj
Jacek (guest) 19-06-11 6:23

Czy Szczuczyn nabrał właściwego tępa odbudowy ekonomicznej z nowym Burmistrzem?Czy zadzawka nadal gnije jak za dawnego Burmistrza?

Odpowiedz Cytuj
Wasyl GOŚĆ 20-06-11 22:14

Kto pisze posty o 5 rano? Rolnik jaki czy co?
NOwy burmistrz zajmuje się rządzeniem czyli wywalaniem ludzi z roboty a nie miastem i jego rozwojem

Odpowiedz Cytuj
Jacek (guest) 21-06-11 18:31

Wasyl czasami i o 5 rano jest trochę czasu oby podyskutować z ludzmi i usłyszeć nowych wiadomości.Nie dobrze że Burmistrz zwalnia ale może zwalnia tych co się nie nadają w tej pracy?Przez takich co udają że pracują my podatnicy mamy wówczas problemy. Trzeba podejść do tego rozsądniej i z uczciwą opinią. Jak myślisz WASIL?

Odpowiedz Cytuj
Adam (guest) 23-06-11 17:09

Poszukiwany jest Marek Szymański z Grajewa, mieszkał On w środkowym budynku ul. Kolejowej są to budynki kolejowe przy skrzyżowaniu ulic Kolejowej, ul. Piłsudzkiego i ul. Konopska. Osoby które wiedzą gdzie mieszka i przebywa Marek Szymański otrzymają dużą nagrodę za wiarygodne informacje.Sprawa wymaga dyskrecji.

Odpowiedz Cytuj
Renata GOŚĆ 20-08-11 16:21

Mam 41 lat i stać mnie na rozsądne myślenie. Mój ojciec i starszy brat doskonale znają Pana Stanisława Orłowskiego. Oni i ja, a szczególnie brat, mamy dla Niego najwyższy szacunek podobnie jak mieszkańcy Szczuczyna. Jest człowiekiem o dużej wiedzy, bardzo uczciwym i rozsądnym. Dzięki Jego pomocy, mój brat posiada dobrą pracę i wspaniałą rodzinę. Ponadto Pan Stanisław Orłowski jest człowiekiem wszechstronnie zdolnym i udzielającym się społecznie. Jest inteligentnym, potrafiącym żartować, dyskutować i pomagać. Mój Ojciec z wielkim zaskoczeniem przyjmuje wiadomość, że On mógł należeć do PZPR-u. Nigdy nie był w żadnej partii, a jeśli do czegoś należał, to jak ojciec i brat mówią, był: Przewodniczącym Związku Nauczycielstwa Polskiego, Przewodniczącym Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej, Prezesem POD. Był zaangażowany w prace społeczne i bronił każdego człowieka i robi to do dziś, czego inni mogą Jemu zazdrościć. Nigdy w/g ojca i brata nie był komunistą. Dla niego byłoby to hańbą. To, że nie chciał komuś pomóc wyrzucić księdza Śleszyńskiego ze Szczuczyna też mnie zaskakuje! A po co miałby to robić i dla jakiej idei? No nie, to już absurd. Nie dziwię się, że odmówił. Pozdrawiam szczerze Pana Orłowskiego i dziękuję, że jest z nami.
Ponadto czyja to jest strona i dlaczego tu tyle obrazy dla ludzi całego powiatu. Zły jest prokurator, Policja, Artur Kuczyński, S. Orłowski, a kim jest ten sprawiedliwy?! Szczuczyniacy nie potrzebują takiego doradcy.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://szczuczyn.istrefa.com

istrefa gmina Szczuczyn | istrefa powiat grajewski | istrefa podlaskie | istrefa Polska

Szczuczyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grajewski, województwo podlaskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 19-230


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem