Portal e-grajewo

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 3

Wacek i Jacek (guest) 21-08-11 4:08

Renatko, Twoja opinia opiera się wyłącznie na opinni Ojca i Brata, wobec tego musisz wyrobić własną opinię, na podstawie bezpośrednich kontaktów z Panem Stanisławem, wówczas będziesz mogła opiniować. To że Twój Ojciec i Brat powiedzieli dobrych kilka słów o Stnisławie, nie znaczy że Oni jego dobrze znają? Poznać osobę trzeba z nim w czymś uczestniczyć i być psychologiem oby analizować jego postępowanie. słowa i obietnice. Duzo działaczy z czasów PRL-u i po dzień dzisiejszy nie potrafią opiniować czlowieka na podstawie jego postępowania i działania. To że Stanisław Orłowski pisze felientony historyczne dotyczące naszych mieszkańców, jest jego dobrą stroną, lecz nie w kazdej sytuacji Stanisław jest tym o którym Ty opisujesz. Za mało Twój Ojciec, Brat i Ty macie wiedzy na temat Stanisława Orłowskiego. Co chodzi o księdza złoczyńcę, jeżeli Ty, Ojciec i Brat chodzicie do spowiedzi tego prostaka Śleszyńskiego? i słuchacie tych drętwych bełkotów, uważam że jesteście nie świadomi tego że pozostajecie w ciemnocie prowincjonalnej i nic dziwnego że Twoja wiedza na temat Szczuczyńskich imbecyli jest beznadziejna!!! Ty Twój Ojciec i Brat nie znaczy że wszyscy ze Szczuczyna!!! I jeszcze jedno czy wogóle jesteście Szczuczyniakami?

Odpowiedz Cytuj
Zakonnik (guest) 28-08-11 19:32

Nikczemna katechetko z Urzędu Miasta i Gminy Szczuczyn! nie istotne jest to, kto i komu płaci, lecz istotne jest fakt, że ta strona jest bezstronna. Próbujesz podważyć ten obiektywizm, grożąc policją, sądem, prokuraturą, kurią i osobami publicznymi-takimi jak Ty. Otóż te wszytkie instytucje publiczne które wymieniłaś to najbardziej zorganizowana przestępczość kryminalna w Rzeczpospolitej Polskiej. Na temat działalności przestępczej tych kryminalistów yrzędujących w/w instytucjach, dowiesz się na stronie AferyPrawa.com Ty zaś jesteś tą bezmyślną analfabetką, urzędującą w Urzędzie Miasta i Gminy Szczuczyn, która nie potrafi wypełnić Metryki Urodzenia, w rubryce (daty urodzenia)wpisujesz "18 lat". Czy ktokolwiek urodził się mając 18 lat? Czas skończyć z debilizmem. Oby dokonać takich zmian i ratować przeciętny Naród od nędzy, trzeba usunąć krymionalistów i debili z urzędów i postawić ich przed oblicze właściwego wymiaru sprawiedliwości!!! To że wszyscy pochodzimy od Boga, nie znaczy że wszyscy w niego wierzymy? Jak byś sam wierzyła w Boga, napewno nie użyła być propagandy wobec prawdy. Bezskutecznie starsza się zamknąć usta tym, co wypowiadają prawdę. Szkodnik Ksiądz Śleszyński, nie jest księdzem. On, jak i Ty zresztą, nie rozumiecie podstawowych znaczeń, jaką moralną osobą powinien być księdz i Katechetka, oby służyć Ludziom poprzez Boga. Nazwa nie ma znaczenia, lecz czyny i Twoja moralna posługa Boża.Nie wobec nas zwykłych ludzi, lecz wobec Boga. Nie przepraszaj nas przeciętnych zjadaczy chleba, przeproś Boga i proś o przebaczenie za zło które świadomie wyrządzasz współmieszkańcom Szczuczyna. Odmawiaj codziennie pokutę, obyś utraciła w sobie zmysł Judasza!!! Prawda wyzwoli Ciebie i innych Judaszy z którymi współpracujesz.Amen.

Odpowiedz Cytuj
Zakonnik (guest) 29-08-11 2:01

Posted By n/a on 28-08-2011 18:32:46Nikczemna katechetko z Urzędu Miasta i Gminy Szczuczyn! nie istotne jest to, kto i komu płaci, lecz istotne jest fakt, że ta strona jest bezstronna. Próbujesz podważyć ten obiektywizm, grożąc policją, sądem, prokuraturą, kurią i osobami publicznymi-takimi jak Ty. Otóż te wszytkie instytucje publiczne które wymieniłaś to najbardziej zorganizowana przestępczość kryminalna w Rzeczpospolitej Polskiej. Na temat działalności przestępczej tych kryminalistów yrzędujących w/w instytucjach, dowiesz się na stronie AferyPrawa.com Ty zaś jesteś tą bezmyślną analfabetką, urzędującą w Urzędzie Miasta i Gminy Szczuczyn, która nie potrafi wypełnić Metryki Urodzenia, w rubryce (daty urodzenia)wpisujesz "18 lat". Czy ktokolwiek urodził się mając 18 lat? Czas skończyć z debilizmem. Oby dokonać takich zmian i ratować przeciętny Naród od nędzy, trzeba usunąć krymionalistów i debili z urzędów i postawić ich przed oblicze właściwego wymiaru sprawiedliwości!!! To że wszyscy pochodzimy od Boga, nie znaczy że wszyscy w niego wierzymy? Jak byś sam wierzyła w Boga, napewno nie użyła być propagandy wobec prawdy. Bezskutecznie starsza się zamknąć usta tym, co wypowiadają prawdę. Szkodnik Ksiądz Śleszyński, nie jest księdzem. On, jak i Ty zresztą, nie rozumiecie podstawowych znaczeń, jaką moralną osobą powinien być księdz i Katechetka, oby służyć Ludziom poprzez Boga. Nazwa nie ma znaczenia, lecz czyny i Twoja moralna posługa Boża.Nie wobec nas zwykłych ludzi, lecz wobec Boga. Nie przepraszaj nas przeciętnych zjadaczy chleba, przeproś Boga i proś o przebaczenie za zło które świadomie wyrządzasz współmieszkańcom Szczuczyna. Odmawiaj codziennie pokutę, obyś utraciła w sobie zmysł Judasza!!! Prawda wyzwoli Ciebie i innych Judaszy z którymi współpracujesz.Amen.

Odpowiedz Cytuj
Sts 26-08-12 15:08

Doskonale znam szanowanego Pana Orłowskiego przez 35 lat pracy razem z nim i u jego boku i wiem, że w żadnej partii nawet minuty nie był i do dziś jest przeciwny ideologii tej.Uważam, że jest to zniewaga celowa dla tego Pana, który tak dużo dobra czynił i czyni dla Szczuczyna od wielu lat i nigdy za pieniądze. To jest wybitny społecznik szanujący wszystkich ludzi.

Odpowiedz Cytuj
Wanda co Niemca nie chcia 17-02-13 15:53

A ja jestem kobietą,chyba starszą od Stanislawa, zna mnie , bo często się mijamy i dzień dobry mi nie mówi. Gdzie więc ten szacunek?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://szczuczyn.istrefa.com

istrefa gmina Szczuczyn | istrefa powiat grajewski | istrefa podlaskie | istrefa Polska

Szczuczyn - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grajewski, województwo podlaskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 19-230


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem